Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Rozwiązania wypunktowanie Atelier Loegler Architekci Sp. z o.o.
Zobacz:
 

Nagrody Atelier Loegler Architekci Sp. z o.o.

1963 - 2013 Nagrody konkursowe
1963

projekt konkursowy ośrodka wypoczynkowo-turystycznego w Bukowinie Tatrzańskiej (z W. Cęckiewiczem)

III nagroda

1965

projekt konkursowy dworca PKS we Wrocławiu (z Z. Krupcem i W. Bulińskim)

III nagroda

1968

projekt konkursowy przebudowy pasażu handlowego w Rzeszowie

III nagroda

1975

projekt Nowego Centrum Białegostoku

wyróżnienie

specjalne

1975

projekt konkursowy Muzeum Czynu Rewolucyjnego w Krakowie (z J. Czekajem, P. Drozdem i M. Piotrowskim)

I nagroda

1976

projekt konkursowy salonu Domu Książki przy ul. Wielopole w Krakowie (z J. Czekajem, P. Drozdem i M. Piotrowskim)

I nagroda

1980

osiedle Ruczaj-Zaborze w Krakowie

Wyróżnienie
1981

projekt zespołu mieszkaniowego przy ul. Kazimierza Wielkiego w Krakowie (z W. Dobrzańskim, E. Fitzke i M. Szymanowskim)

II nagroda

1981

projekt konkursowy Uniwersytetu Al. Baas, Syria (z W.Dobrzańskim, E. Fitzke i M. Szymanowskim)

I nagroda

1983

projekt konkursowy Centrum Arktycznego w Rovaniemi, Finlandia (z P.Salminenem)

IV nagroda

1985

projekt konkursowy zespołu mieszkaniowego Na Skarpie w Krakowie-Nowej Hucie (z W. Dobrzańskim i M.Szymanowskim)

I nagroda

1986

projekt konkursowy siedziby Parlamentu w Damaszku

I nagroda

1986

projekt konkursowy Block 2 przy Dessauerstrasse w Berlinie (z W.Dobrzańskim i M. Szymanowskim)

I nagroda

1988

projekt hotelu na osiedlu Cichy Kącik w Krakowie

I nagroda

1992
projekt konkursowy Kronprinzenbrücke w Berlinie

III nagroda

1993

projekt konkursowy domu pogrzebowego “Brama do Miasta Umarłych” w Krakowie-Batowicach

I nagroda

1993

projekt konkursowy szkoły w Wadowicach

II nagroda

1993

projekt konkursowy wnętrz budynku NBP w Warszawie

Wyróżnienie
1994

projekt konkursowy rynku w Dobczycach

I nagroda

1994

projekt urbanistyczny Krakowskiego Centrum Komunikacyjnego (do 1996 r.)

I nagroda

1995

projekt konkursowy na zagospodarowanie terenów Nordbahnhof w Berlinie (z zespołem biura Fugmann-Janotta)

I nagroda

1995

projekt konkursowy na Paul-Natorp Oberschule w Berlinie

III nagroda

1996

projekt Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach

I nagroda

1997

projekt Zespołu Szkół Municypalnych w Tychach

I nagroda

1998 

projekt zagospodarowania terenu w rejonie ulic 1 Maja, Dolnych Wałów w Gliwicach

I nagroda

1998

projekt Filharmonii w Łodzi

I nagroda

1999

najlepsza realizacja architektoniczna z użyciem technologii żelbetowej wykonana i przekazana do użytku do końca 1998 roku za wykonany projekt Domu Pogrzebowego „Brama do Miasta Zmarłych” w Krakowie - Batowicach

I nagroda

1999

projekt koncepcyjny przebudowy i modernizacji Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie

I nagroda

1999

projekt konkursowy na projekt Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu

II nagroda

2000

projekt konkursowy na DOM PRZYSZŁOŚCI - Fundacja Dom Dostępny

II nagroda

2001

projekt konkursowy audytorium Maximum Akademii Rolniczej w Poznaniu

I nagroda

2001
projekt konkursowy rozbudowy Bunkra Sztuki w Krakowie
wyróżnienie
specjalne
2002

projekt konkursowy na budynek Urzędu Miasta we Wrocławiu

III nagroda

2002

projekt konkursowy na modernizację i przebudowę zespołu obiektów Opery Krakowskiej

 I nagroda
2002

projekt konkursowy na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Bieruniu

Wyróżnienie
2003

projekt konkursowy na rozbudowę Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu

wyróżnienie

2004

projekt konkursowy na wielobranżową koncepcję architektoniczną i programowo-technologiczną wraz z kosztami powstającego Zakładu Radioterapii przy Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza SPZOZ w Tarnowie

I nagroda

2004

przetarg nieograniczony na wykonanie pełnobranżowego projektu budowlano – wykonawczego remontu obiektu Państwowej Orkiestry Kameralnej i Teatru Impresyjnego w Słupsku.

I nagroda 

2004
projekt konkursowy na opracowanie koncepcji projektowej przebudowy, rozbudowy i modernizacji Amfiteatru „Kadzielnia” w Kielcach 

wyróżnienie

2004

projekt konkursowy na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej terenu przy ul. Sołtysowskie 14a w Krakowie - pt.: „Łąkowe Miasto – Miasto na Łąkach”.

II nagroda

2004

projekt konkursowy na koncepcję architektoniczno – plastyczną Drogi Krzyżowej w Zespole Katedralnym na Górze Chełmskiej

wyróżnienie

2004

projekt konkursowy na modernizacje placów Rynku i Św. Jana w Sanoku

III nagroda

2004

projekt „Rewitalizacja infrastruktury kulturalnej Zakopanego w celu wydłużenia sezonu artystycznego i turystycznego”.

I nagroda

2005

projekt konkursowy na koncepcję architektoniczną Kościoła Parafialnego na Szlaku Pielgrzymkowym w Częstochowie

I nagroda

2005

konkurs realizacyjny - budynek biurowy firmy „SKALSKI”

I nagroda
2006

projekt konkursowy na koncepcję architektoniczną budynku Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach

wyróżnienie

2007
projekt konkursowy na opracowanie koncepcji architektonicznej budynku mieszkalno - usługowego „DOM KRAKUSA” w Krakowie

 nagroda

2007
laureat Plebiscytu „Kraków Mój Dom” w kategorii: „Architektura Terenów Otwartych”

I nagroda

2007

opracowanie koncepcji architektoniczno – urbanistycznej rozbudowy istniejącego terminala pasażerskiego wraz z hotelem - Lotnisko Kraków - Balice

wyróżnienie
2007

opracowanie projektu koncepcyjnego architektonicznego zadania pn. „Środowiskowa Biblioteka Nauk Ścisłych i Technicznych na potrzeby Innowacyjnej Gospodarki” - Politechnika Wrocławska

wyróżnienie
2007

opracowanie koncepcji „zagospodarowania funkcjonalno-przestrzennego Ronda mogilskiego wraz z jego otoczeniem w Krakowie”

wyróżnienie
2008

opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej projektu budynku Biblioteki Politechniki Białostockiej wraz z zagospodarowaniem terenu u zbiegu ulic: Zwierzynieckiej i Świerkowej w Białymstoku

wyróżnienie
2008

opracowanie koncepcji zagospodarowania przestrzennego i rewaloryzacji obszaru zabytkowego śródmieścia Węgrowa oraz koncepcji architektonicznej Ratusza wraz z centrum informacyjnym i częścią komercyjną a także płyty Rynku wraz z przyległym placykiem przed „domem Lipki” i ul. Narutowicza w Węgrowie

wyróżnienie
2008

konkurs realizacyjny - zespół mieszkaniowo-usługowy „LA CRUZ” w Krakowie przy ul. Grzegórzeckiej.

I nagroda
2008

konkurs na zagospodarowania terenu Jordanek w Toruniu - wielofunkcyjna sala koncertowa.

wyróżnienie
2009

konkursu na opracowanie koncepcji architektonicznej budynku wielorodzinnego przy ulicy Kasztelańskiej w  Krakowie.

wyróżnienie
honorowe
2009

konkurs na opracowanie koncepcji programowo – przestrzennej Obiektu komunikacji historycznej centrum dialogu „przełomy" - Muzeum Narodowe w Szczecinie

II nagroda
2010

konkurs na koncepcję urbanistyczną planu regulacyjnego Chopin Airport City w Warszawie

wyróżnienie

honorowe

2010

konkurs na koncepcję urbanistyczno – architektoniczną Centrum Obsługi Odwiedzających Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

wyróżnienie

2010

konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno – urbanistycznej zintegrowanego bloku operacyjnego 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ przy ul. Rudolfa Weigla 5 we Wrocławiu

II nagroda

2010

konkurs na opracowanie architektoniczno-urbanistycznej koncepcji rozbudowy Teatru Polskiego w Szczecinie

I nagroda

2010

konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej i funkcjonalnej dotyczącej rozbudowy budynku nr 3 przy ul. Rakowieckiej 4a w Warszawie o infrastrukturę sportową - halę sportową

II nagroda

2010

konkurs na opracowanie zagospodarowania terenu pomiędzy pawilonami Akademii Górniczo – Hutniczej C-3 i C-4 w rejonie ul. Czarnowiejskiej w Krakowie

Wyróżnienie

honorowe

2011

konkurs na opracowanie koncepcji urbanistycznej i architektonicznej osiedla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej pomiędzy ulicami Rzemieślniczą i Szafrana w Krakowie

II nagroda

2011

laureat konkursu pn.: "Światło pod dachem" organizowanego przez Firmę Velux Polska Sp. z o.o. za budynek Opery Krakowskiej w Krakowie

laureat konkursu
2011

konkurs na koncepcję urbanistyczno-architektoniczną dla terenu firmy „Dalmor” SA zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części dzielnicy Śródmieście w Gdyni

III nagroda
2011

konkurs architektoniczno – urbanistyczny, ideowy na opracowanie koncepcji rewitalizacji przestrzeni publicznej w osi Alei Róż i Placu Centralnego w Nowej Hucie

II nagroda
2011

konkursu na koncepcję architektoniczno-budowlaną budynku Ambasady RP w Berlinie (wraz z Biurem Projektów Artur Jasiński i Wspólnicy Biuro Architektoniczne Sp. z o.o.)

II nagroda
(brak I nagrody)
2012
konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej hali sportowo-widowiskowej w Radomiu wraz z zagospodarowaniem terenu
II nagroda
2012

konkursu na koncepcję architektoniczno-budowlaną budynku Ambasady RP w Berlinie (wraz z Biurem Projektów Artur Jasiński i Wspólnicy Biuro Architektoniczne Sp. z o.o.)

wyróżnienie
2013

konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno – architektonicznej Fary Gubińskiej, jako centrum kultury i komunikacji w ramach projektu: „Renowacja Wieży Kościoła Farnego w Euromieście Gubin-Guben – warsztaty transgranicznego rozwoju kultury, sztuki i nauki” 

Wyróżnienie

pierwszego

stopnia

2013

konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej budynku Sądu Rejonowego w Nysie

I nagroda

 

wyświetleń: 149828 dodano: 29-05-2014
przez B01

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.



Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito